Catsitting

Návštěva kočky Cherry
Návštěva kočky Cherry

S hlídačem máte možnost se seznámit na seznamovací schůzce před začátkem hlídání zdarma.

Během hlídání Vám bude hlídač zasílat fotky a zprávy o tom, jak se kočička má.

V případě, že kočičku nemůžete nebo nestíháte dovézt na hlídání, náš hlídač si pro ní může dojet k Vám domu. Tato služba je však zpoplatněna. Viz. Ceník

Návštěvy koček
Návštěvy koček

  1. Hlídání kočky u hlídače doma- Náš pečlivě vybraný hlídač si vezme Vaší kočičku po dobu Vaší nepřítomnosti k sobě domů a stará se o ní jako o svou vlastní. Vy jí s sebou sbalíte krmivo, pamlsky, kočkolit, hračky, kočičí záchůdek, misky, popř. pelíšek.
  2. Hlídání kočky u majitele doma- Pokud zvolíte tuto variantu bude náš hlídač po dobu Vaší nepřítomnosti u Vás doma. Vy mu ukážete, kde má Vaše kočička krmivo, jak často jí krmíte, kde má kočkolit apod.

  3. Návštěvy kočky u Vás doma - Náš hlídač bude Vaší kočičku navštěvovat u Vás doma. Nakrmí jí, vyčistí záchůdek, pohraje si s ní, pomazlí jí a pošle Vám o ní zprávu. Pokud je na Vás kočička fixována. je možné zvolit 2-3 návštěvy denně, aby se kočička necítila tak sama.

Hlídání kočky u našeho hlídače
Hlídání kočky u našeho hlídače

V případě potřeby jsme schopni zajistit i aplikaci léků a to ať už orálně nebo injekčně.

Poskytujeme i dlouhodobé hlídání koček delší než 3 měsíce. Ceny dle konkrétních požadavků a délky hlídání.

Hodnocení našich služeb od spokojených zákazníků naleznete: zde

Podmínky přijetí na hlídání 

Hlídání u hlídače doma - bez infekčních nemocí, pouze kastrované kočky a kocoury, naučené na kočičí záchůdek, neníčící nábytek, s platným očkováním, prostá parazitů (blecha, škrkavky, ..)

Hlídání u majitele doma, Návštěvy u Vás doma- bez omezení

Co zabalit kočičce s sebou na hlídání?

  1. Očkovací průkaz
  2. Krmivo

  3. Kočičí wc

  4. Kočkolit

  5. Misky- na vodu a krmivo

  6. Pelíšek- pokud je na něj kočka zvyklá

  7. Oblíbenou hračku

hlídání koček Praha, hlidani kocek praha, individuální hlídání koček Praha, hlídání koček Praha 1, hlídání koček praha 2, hlídání koček praha 3, hlídání koček praha 6, hlídání koček praha 4, hlídání koček praha 5, hlídání koček praha 7, hlídání koček praha 8, hlídání koček praha 9, hlídání koček praha 10