Výcvik psů

DOČASNĚ POZASTAVEN VÝCVIK PSŮ. 

Výcvik psů
Výcvik psů

Představení výcvikářky:

Jmenuji se Anna R., studuji Českou zemědělskou univerzitu, obor chov exotických zvířat. Výcviku psů se věnuji přes 6 let. Jeden čas jsem se věnovala loveckému výcviku, vystavovala jsem psy, zde máme i několik titulů (CAC, Krajský vítěz) a se svým psem trénuji Agility a Obedience. Neustále se účastním seminářů na téma agrese psů, strach u psů, trénink zvířat pozitivní motivací českých i světových špičkových trenérů. Mezi absolvované semináře patří například: Konejšivé signály s Turid Rugaas, Trénink zvířat s Gabby Harris, Trénink a chování zvířat s Františkem Šustou, Agrese mezi psy s Magdalenou Šimečkovou a Lenkou Blachovou, Strach u psů s Magdalenou Šimečkovou, Klikr trénink se Šimonou Drábkovou a další.

Nabídka kurzů:

a) Socializace štěňat a mladých psů: budování vztahu s páníčkem, nastavování pravidel, základy, od kterých se vyvíjí další výcvik, vysvětlení teorie výcviku. Lekce jsou vhodné pro všechny psy.

b) poslušnost: učení běžných povelů a návyků důležitých pro život, vysvětlení teorie výcviku. Lekce jsou vhodné zejména pro ty, kteří nemají kynologické ambice, ale chtějí vychovaného rodinného psa. Vhodné pro mladé a dospělé psy.

c) klikr trénink: pes se učí sám přemýšlet a mít radost ze cvičení, lekce obsahuje hry na posílení vztahu mezi psem a majitelem, učení různých psích triků (otočky, podávání pac, couvání, podávání předmětů) a jiných dovedností, vysvětlení teorie této metody. Vhodné pro všechny psy bez věkového omezení.

Při výcviku požívám metodu pozitivní motivace. Pes má ze cvičení radost a chce se učit, sám přemýšlí. Není do ničeho nucen, nepoužívám fyzické tresty, pouze psa odměňuji za správné chování. Výcvik by měl být pro psa vždy hra, při které se rád učí. Lekce probíhají vždy za přítomnosti majitele.

První konzultace je zdarma.

Zde naleznete: Ceník

Lekce probíhají na Letné (P7) pondělí dopoledne a čtvrtek večer.

Hodnocení:

Hana a Thor

- výcvikářka Anna R.

Velmi příjemná slečna cvičitelka. Osobní přístup a skvělá komunikace.

Miluše a Sonny

- výcvikářka Anna R.

Velmi dobrá!

Petra a Lulu

- výcvikářka Anna R.

Přátelská, komunikativní.