Pet sitting, pet walking

We offer pet sitting and dog walking in Prague

About us

- agency management with veterinary education 

The owner of the agency is a trained veterinary nurse with extensive experience with animals. She is continuously educated in professional courses (animal physiotherapy, animal aromatherapy, dog grooming, etc.).

- proven and reliable employees

Employee selection is important to us, and that's why we make it a priority. Each of our security guards has been interviewed, trained and has a clean criminal record.

- experience with animals

We look after all breeds of dogs, including bull breeds. We can also help with cats, small or exotic animals. We take care of individual animals, as well as kennels and larger packs.

- first aid course for animals

For our keepers we organize practical first aid courses for animals, where keepers learn how to react in case of any health problem.<br>

- přes 160 pozitivních recenzí

Za čtyři roky fungování mám přes 160 pozitivních recenzí a stále se snažíme pro Vás a Vaše mazlíčky zdokonalovat. 

- spolupráce s veterinární lékařkou

V případě nenadálých událostí spolupracujeme s veterinární lékařkou MVDr. Zuzanou Šidákovou z veterinární kliniky MyVet v Jesenici. 

- 365 dní v roce

Fungujeme 365 dní v roce včetně státních svátků a víkendu. 


- pojištění

Máme uzavřenou pojistnou smlouvu u Kooperativy s plněním do 5.000.000. Kč. 

-eco-friendly

Myslíme ekologicky a proto smlouvy a faktury posíláme pouze v elektronické podobě. 

Naše služby

Hodnocení

Exekutorský úřad Praha 3

Se službami jsme byli spokojeni, samozřejmě, pokud narazíme zase při naší činnosti na podobný problém, budete to Vy, na koho se obrátíme. Spolupráce byla opravdu perfektní a kontakt na Vás jsme rozdali i "spřízněným" exekutorům.

Táňa, Cibi, Tajka, Muffy, Róza, Líza, Anka a Dollar

Slečna vše zvládla na výbornou, nelekla se práce se staršími a nemocnými pejsky. Má ráda zvířata a umí se o ně postarat. Byla jsem velmi spokojená a mohu ji doporučit dalším zájemcům o její služby.

Lenka, Matylda a Adéla

Slečna Lucie mi hlídala dvě kočičky u sebe doma po dobu mého dlouhodobějšího pobytu v cizině (5 měsíců). Pravidelně jsem dostávala zprávy i fotografie, jak se "holky" mají a i veškerá ostatní komunikace byla naprosto bez problémů. Obě kočičandy byly dle mého názoru také velice spokojené a vrátili se mi v naprostém pořádku. Stejně tak komunikace a domluva před hlídáním byla výborná a to jak se slečnou Lucií, tak s paní Jaurisovou při výběru vhodného hlídače, tak při přípravě smlouvy. Určitě mohu jen doporučit a v budoucnu nebudu váhat využít služby znovu.

Zuzana a pes Pes

S poskytovanými službami jsem byli vždy velice spokojení. S paní majitelkou jsme se vždy domluvili. Její úžasný přístup nám velice pomohl i v těžké situaci, kdy žel musela řešit nastálou událost. Je znát, že nelze pouze o vydělávaní peněz, ale o skutečnou lásku ke zvířatům. Moc ji za vše děkujeme a přejeme hodně úspěchů a spokojených klientů. 

Více naleznete zde: Hodnocení 

Více naleznete zde: Fotogalerie

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Dneska jsme při návratu z procházky našli našemu labradorovi Apollovi jedno lezoucí klíště na hlavě a později i jedno zakousnuté.

V minulém roce jsme obdrželi od Mapy.cz tento velice milý dopis, který nás velice potěšil. Moc za něj děkujeme.

Ve dnech 1.9. 2022 až 20.12.2022 jsme z každé uhrazené faktury věnovali 20 Kč útulku Voříškov. Klientům jsme nabízeli i možnost navýšení daru, který pošleme v plné výši útulku.