Sitting and walking animals

Nabízíme hlídání všech domácích zvířat a venčení psů v Praze a v okolí

AKTUÁLNĚ:

1.  Pro naše hlídače jsme uspořádali Kurz první pomoci pro zvířata. Více informací se dozvíte zde: Články

2. Článek o nás v internetovém časopise Luxus.cz

3. Doporučujeme:

About us

- vedení agentury s veterinárním vzděláním

Majitelka agentury je vystudovaná veterinární sestra s bohatými zkušenostmi se zvířaty. Neustále se vzdělává v odborných kurzech (fyzioterapie zvířat, aromaterapie zvířat atd.).

- prověření a spolehliví zaměstanci

Výběr zaměstanců je pro nás důležitý a proto si na něm dáváme záležet. Každý náš hlídač prošel přijímacím pohovorem a má čistý trestní rejstřík.

- zkušenosti se zvířaty


- first aid course for animals

Pro naše hlídače pořádáme praktické kurzy první pomoci pro zvířata, kde se hlídači naučí reagovat v případě jakéhokoliv zdravotního problému. 

- over 110 positive reviews

Za dva roky fungování mám přes 110 pozitivních recenzí a stále se snažíme pro Vás a Vaše mazlíčky zdokonalovat. 

- spolupráce s veterinární lékařkou

V případě nenadálých událostí spolupracujeme s veterinární lékařkou MVDr. Zuzanou Šidákovou z veterinární kliniky MyVet v Jesenici. 

- 365 days a year

Fungujeme 365 dní v roce včetně státních svátků a víkendu. O víkendech neúčtujeme žádné příplatky.

- insurance

Máme uzavřenou pojistnou smlouvu u Kooperativy. 

Our service

Reviews

Exekutorský úřad Praha 3

Se službami jsme byli spokojeni, samozřejmě, pokud narazíme zase při naší činnosti na podobný problém, budete to Vy, na koho se obrátíme. Spolupráce byla opravdu perfektní a kontakt na Vás jsme rozdali i "spřízněným" exekutorům.

Lenka, Matylda a Adéla

Slečna Lucie mi hlídala dvě kočičky u sebe doma po dobu mého dlouhodobějšího pobytu v cizině (5 měsíců). Pravidelně jsem dostávala zprávy i fotografie, jak se "holky" mají a i veškerá ostatní komunikace byla naprosto bez problémů. Obě kočičandy byly dle mého názoru také velice spokojené a vrátili se mi v naprostém pořádku. Stejně tak komunikace a domluva před hlídáním byla výborná a to jak se slečnou Lucií, tak s paní Jaurisovou při výběru vhodného hlídače, tak při přípravě smlouvy. Určitě mohu jen doporučit a v budoucnu nebudu váhat využít služby znovu.

Ivan a Sára

Před několika dny jsem měl možnost využít služeb Canis cattus a naprostá spokojenost. Výborná komunikace, služba poskytnuta dle dohovoru. Slečna - velice příjemná mladá slečna. Děkuji a pokud bude potřeba, služeb opět využiji.

You can find more here: Hodnocení 

You can find more here: Fotogalerie