Miroslav a Ekatarina

Praha 2- Vinohrady

Počet hodnocení: 2

Zvířata v domácnosti: Ne

Aplikace léků: ano, orálně

Zkušenosti: Celoživotní zkušenosti s vlastními zvířaty (psi, kočky, hlodavci, ptáčci)

Hlídač o sobě: Ahoj, jsme pozitivní manželský pár Katerina a Miroslav. Rádi Vám pohlídáme Vaše mazlíčky. Zvířátka moc milujeme. Mají se u nás vždy dobře, věnujeme jim veškerou pozornost a péči. Jsme spolehliví a zodpovědní a máme bohaté zkušenosti s péčí o zvířata již od dětství. Momentálně bohužel žádného mazlíčka nemáme a to nám moc chybí, proto se na Vaše zvířátko budeme těšit. 


Kristýna

Praha 4- Modřany

Počet hodnocení: 10

Zvířata v domácnosti: ne

Aplikace léků: ano, orálně i injekčně

Zkušenosti: Od útlého dětství zkušenosti s chovem drobných hlodavců, ptactva včetně koček a psů (Stafordšírský teriér), kurz základního výcviku psa

Hlídač o sobě: Dobrý den, jmenuji se Kristýna, žiju v Praze a práce hlídačky je pro mne nejen prací, ale příjemným a smysluplným trávením času. Jsem plně časově flexibilní, zodpovědná a přátelská. Mám bohaté zkušenosti s péčí o zvířata již od útlého dětství.

Vladana

Praha 4- Háje

Počet hodnocení: 0

Zvířata v domácnosti: ne

Aplikace léků: ano, orálně i injekčně

Zkušenosti: psi, kočky, králíci, morčata, rybičky

Hlídač o sobě: Během dlouhodobého pobytu na Kypru jsme měli kočky a psy. Po návratu do Prahy s námi žila fenka Husky a Siaský kocourek. Mám ráda všechna zvířata a velice ráda o ně pečuju. Určitě by se u nás cítili jako doma. Jsem v důchodu, takže nebudou ani sami doma. Už se moc těší na Vaše mazlíčky

Monika

Praha 4- Chodov

Počet hodnocení: 5

Zvířata v domácnosti: ne

Aplikace léků: ne

Zkušenosti: studium Chov cizokrajných zvířat, praxe v ZOO, základní výcvik psa, zkoušky, chov psa (Německý ovčák 11let), chov koček (ruská modrá 15 let, skotská klapouchá 18 let), chov drobných zvířat (ptáci, morčata, křečci)

Hlídač o sobě: Jmenuji se Monika a moc ráda Vám pohlídám Vašeho zvířecího mazlíčka. Jsem spolehlivá, zodpovědná, svědomitá a s chovem zvířat mám dlouholeté osobní zkušenosti. Každému svěřenému zvířátku věnuji individuální péči, pejskům dlouhé procházky v lese.

Viktorie

Praha 4- Michle

Počet hodnocení: 0

Zvířata v domácnosti: ne

Aplikace léků: ano, orálně

Zkušenosti: vlastní zvířata- psi, kočky, želva

Hlídač o sobě: Jmenuji se Viktorie a už odmala vyrůstám s pejsky. Momentálně mám u mamky pejska, kterému je šest let. Po tu dobu jsem s ním denně chodila na procházky, krmila ho, koupala a samozřejmě mazlila. Nyní jsem se odstěhovala a mamku s Ocíkem (pejskem) navštěvuji. Zvířátka mi doma moc chybí. Budu ráda, když mi svěříte Vaše zvířátko do mých rukou. 

Lucie

Praha 4- Podolí

Počet hodnocení: 1

Zvířata v domácnosti: ano, 3 kocouři a 1 kočka

Aplikace léků: ano, orálně

Zkušenosti: vlastní zvířata- kočky, hlodavci, péče o toulavé kočky

Hlídač o sobě: Dobrý den, jmenuji se Lucie a jsem velkou milovnicí všech zvířat a hlavně koček. Pracuji v kanceláři a po práci se věnuji toulavým kočičkám tím, že máme partu bezvadných ženských a chodíme je krmit, zajišťujeme kastrace a základní péči. Doma mám 4 chlupáče a všichni jsou zachráněné kočičky z ulice nebo z nevhodných podmínek. Mám zkušenosti s koťaty i s dospělými kočkami. Kočičkám snesu modré z nebe a mohou se na mne spolehnout. Nenechám kočičku na mne marně čekat. Je to pro mne priorita a koníček. Budu se na Vaše chlupáče moc těšit. Lucie


Linda

Praha 5- Stodůlky

Počet hodnocení: 0

Zvířata v domácnosti: ne

Aplikace léků: ano, orálně

Zkušenosti: dětství trávila na Moravě u prarodičů, mezi krávami, spoustou koček, slepic. Fenka maltézského psíka- spolu mnoho psích aktivit (voříškiády, psí tábory, dog dancing, atd.), zkušenosti s drobnými hlodavci (křeček, morče) a kočkami. Občasné hlídání křížence stafordaXlabradora. Kurz základního výcviku psa

Hlídač o sobě: Jmenuji se Linda, je mi 25 let a moje srdce odjakživa patří všemu živému (musím přiznat, že psi v něm mají trošku víc místa :)). Poté co moje fenka odešla do věčných lovišť a já jsem zakotvila v Praze, mi psí společník chybí. Ráda trávím svůj volný čas pobytem v přírodě a objevováním nových míst, budu ráda, když mi zrovna váš pejsek bude dělat kamaráda při mých dobrodružstvích :). Víkendy pro mě nejsou problém. Bydlím nedaleko od metra Luka. Přímo za rohem máme rozlehlý Centrální park se třemi rybníky, nedaleko Prokopské údolí - ráj pro pejsky. Ke každému psovi přistupuji individuálně, s ohledem na jeho osobnost, vždy s láskou a pamlskem v ruce :). / My services are also available for English speaking customers and their fluffy friends.

Kateřina

Praha 6- Dejvice

Počet hodnocení: 0

Zvířata v domácnosti: ne

Aplikace léků: ano, orálně

Zkušenosti: psi, kočky, hlodavci, ptáci, rybky

Hlídač o sobě: Zdravím,

jmenuji se Kateřina, ale preferuji oslovení Káťa. Jsem studentkou vysoké školy. Ve volném čase ráda čtu, sportuji nebo se jen tak procházím v přírodě nebo ve městě. Lásku ke zvířatům mám již od útlého věku. 

Šárka

Praha 6- Střešovice

Počet hodnocení: 3

Zvířata v domácnosti: ano, 2 fenky, 11 a 3 roky, králík a papoušek

Aplikace léků: ano, orálně i injekčně

Zkušenosti: 36 let chov psů ,pár let kočky, papoušek 30 let,

Hlídač o sobě: Jsem člověk milující zvířata, psy , papoušky, koně, delfíni, ryby... Jsem ta, která na ulici psa registruje , usměje se na něj, chce pohladit...nevyhýbá se :o) Pes Vás miluje celým srdcem, celou Vaši bytost. Chtěla bych být v příštím životě psem ve své péči :o


Eliška

Praha 8- Karlín

Počet hodnocení: 0

Zvířata v domácnosti: ne

Aplikace léků: ano, orálně 

Zkušenosti: psi, kočky, králíci

Hlídač o sobě: Ahoj, jsem Eliška, od mala jsem vyrůstala mezi pejskama, později hlídala babičce pejska a kočičku. Teď bydlím v Praze a ráda vyvenčím nebo pohlídám mazlíčka vám :). Momentálně doma nemáme žádné zvířátko. Těším se na vaše čtyřnohé přátele 

Katka

Praha 8- Libeň

Počet hodnocení: 9

Zvířata v domácnosti: ano, ježek bělobřichý, 3x osmáci degu, 2 koně a chodský pes (na zahradě)

Aplikace léků: ano, orálně

Zkušenosti: studium ČZU- obor zájmové chovy zvířat, křečci, králici, psy, kočky

Hlídač o sobě:  Ahoj, jmenuji se Katka. Momentálně jsem na mateřské dovolené, Vystudovala jsem ČZU v Praze, obor zájmové chovy zvířat. U zvířat se pohybuji od malička, měli jsme křečky, králíky, psy a kočky. Pomáhala jsem s výcvikem našich psů. Pokud budete chtít, ozvěte se. Velmi ráda se postarám o Vašeho mazlíčka. Jsem zodpovědná a důsledná. Budu se těšit na případnou spolupráci. 

Renáta

Praha 8- Bohnice

Počet hodnocení: 0

Zvířata v domácnosti: ne

Aplikace léků: ano, orálně

Zkušenosti: od 9 let se pohybuje u koní, chov králíků a morčat, hlídání kocourů v rodině, 2 vlastní jezevčíci

Hlídač o sobě: Ahoj, jmenuji se Renča. Pracuji z domova, takže mohu nabídnout celodenní kontrolu Vašich mazlíčků a případné venčení Vašich pejsků budu brát jako vysvobození od práce s PC. :)

Dušan

Praha 9- Čakovice

Počet hodnocení: 0

Zvířata v domácnosti: ne

Aplikace léků: ano, orálně

Zkušenosti: vlastní zvířata

Hlídač o sobě: Celoživotní milovník zvířat, sám jsem měl dva cvičené poslušné knírače. V  rodině nyní máme fenku labradora a psa jack russela teriéra, takže mám život mezi pejsky. Venčení psů je pro mě potěšení a odreagování od běžných starostí a nikdy je neošidím o čas strávený v přírodě, ba naopak. Rád Vašeho pejska vyvenčím kdykoliv během dne, ale i o víkendech, nebo se o něj mohu postarat u sebe doma, kde určitě nebude strádat a budeme kamarádi.

Doris

Praha 9- Horní Počernice

Absolvovala kurz první pomoci pro zvířata

Počet hodnocení: 6

Zvířata v domácnosti: ano, kocour, 3,5 roku

  1. Snášenlivost se psy: ano
  2. Snášenlivost s ostatními zvířaty: ano

Možnost oddělit od svého kocoura.

Aplikace léků: ano, orálně

Zkušenosti: 30 let praxe v chovu německých ovčáků, koček

Hlídač o sobě: Hlídání a venčení psů u sebe doma nebo u majitelů, hlídání koček, morčat ad.. Mám zkušenosti s venčením a hlídáním psů a koček. Sama mám siamského kocoura ve věku 3,5 let, je vykastrovaný a rád by u sebe přivítal zvířecího kamaráda. 

Tereza K.

Praha 9- Střížkov

Absolvovala kurz první pomoci pro zvířata

Počet hodnocení: 7

Zvířata v domácnosti: ano, 2 feny, 2 a 10 let

  1. Snášenlivost s ostatními psy: se psy převážně bez problémů, když je pes vychovaný. Feny si vybírají, pod dozorem bez problémů.

  2. Snášenlivost s ostatními zvířaty: kočky bez problémů, hlodavci, králíci bez problémů

Možnost oddělit od svých zvířat/psů.

-králíky (krátkouché, angoru, teddy, rex, beránky), morčata peruánce, skinny a hladkosrstá, plšíky africké, minimyši africké, potkany, fretky, myši, africké ježky

Aplikace léků: ano, orálně i injekčně

Zkušenosti: přirodovědné lyceum, maturita v oboru Chovatel a ošetřovatel koní, studium na ČZU- Speciální chovy, praxe během výuky, praxe pod záštitou Františka Šusty v ZOO Praha a v Zoo Děčín. Absolvovala přednášky na téma herding, nosework, henswerk, využití pozitivního/negativního posilování a kontrastu ve výchově psa.

Hlídač o sobě: Jmenuji se Terka, v mém životě se nenajde snad ani jedno místečko které by nebylo poťapané nebo od chlupů :) Je mi 25 let, do pořízení vlastního psa před 10 lety, jsem venčila psy široko daleko každému kdo měl zájem. K cizím psům přistupuji stejně jako ke svému vlastnímu: svědomitě, zodpovědně a s láskou. Mám ráda výzvy, nebojím se divočejších, neposlušných psů, ani bull plemen a netrpím předsudky vůči malým psům. Se psy trávím co možná nejvíce času venku, ať už na výletě (většinou do 10km), proběhnutím u koloběžky nebo odpočinkem na zahradě. Kromě pavouků nemám problém s manipulací s jakýmkoliv terarijním zvířetem (hadi, ještěři, ještěrky...), kromě psů pohlídám kočičky, králíky, morčata a jiné i exotické hlodavce a savce. Budu se těšit na vás i vaše čtyřnohé přátele ;)

Ivana

Praha 9- Vysočany

Počet hodnocení: 2

Zvířata v domácnosti: ne

Aplikace léků: ne

Zkušenosti: vlastní pes- boxer, vlčák a jezečík, drobný savci, vlastní kočky

Hlídač o sobě: Vyvenčím, pohlídám psa, kočky a drobné savce. Možno i o víkendech- dle domluvy.


Gabriela

Praha 10- Záběhlice

Počet hodnocení: 0

Zvířata v domácnosti: ne

Aplikace léků: ano, orálně

Zkušenosti: z rodiny veterinářů- od mala se zvířaty. Zkušenosti se psy, kočkami, drobnými zvířaty

Hlídač o sobě: Ahoj, tady vaše budoucí hlídačka vašeho chlupatého ňufíka! Jsem studentka VŠ a moc se těšíim na budoucího zvířecího parťáka, Jsem velmi komunikativní, milá a společenská. Miluju všechna zvířátka a dlouhé prochazkovaní po hezkých místech.

Týna

Praha 10

Počet hodnocení: 1

Zvířata v domácnosti: ano, králík a myš

Aplikace léků: ano, orálně

Zkušenosti: vlastní zvířata již od dětství- psi, želva, potkani, kočky, morčata, křečci, králíci, činčila, atd. Hlídání známým- papoušci žako, agamy, kočky psi. Pomoc s péčí o cca 70 výstavních králíků a 20 výstavních slepic. 

Hlídač o sobě: Dobrý den, jmenuji se Týna a jsem velkou milovnicí všech zvířátek a pro pejsky mám opravdu velikou slabost- ty jsou srdeční záležitost :). Starat se o zvířátka a věnovat se jim je něco co beru jako opravdu smysluplného a co mě dělá šťastnou, protože zvířátka od mala miluju a mám k nim velice blízko. Budu se těšit na Vaše chlupaté ňuňánky :)

Charlota

Praha 10- Zahradní město

Počet hodnocení: 

Zvířata v domácnosti: ne

Aplikace léků: ano orálně i injekčně

Zkušenosti: drobní savci, ptáci, akvarijní rybičky, terarijní zvířata, venčení psů, výcvik psů na výstavy a základní poslušnost, praxe na veterinárních klinikách, střední veterinární škola, ČZU obor hospodářská zvířata

Hlídač o sobě: Lásku ke zvířatům mám už od dětství. Jako dítě jsem navštěvovala několik let chovatelský kroužek.  Po vystudování střední veterinární školy jsem se stala studentkou v oboru Chov hospodářských zvířat na ČZU Zkušenosti mám se zvířaty různých povah, malé i velké velikosti a nic mě nerozhodí. Miluji pobyt na čerstvém vzduchu, a proto Vám s radostí vyvenčím Vašeho miláčka. Budu se snažit splnit veškeré požadavky a vyhovět jak nejlépe dovedu. Těším se na spolupráci.

Lucie

Praha 9

Počet hodnocení: 0

Zvířata v domácnosti: 

Aplikace léků: 

Zkušenosti: 

Hlídač o sobě:

Tereza N.

Zdiby

Počet hodnocení: 0

Zvířata v domácnosti: fena a kocour

Aplikace léků: ano, orálně

Zkušenosti: zkušenosti z domova- velké a malé plemena psů- MOK, labrador, australský ovčákm šiperka, NO,, výcvik psů- sportovní kynologie, dogdancing, agility. Agility na závodní úrovni. 

Hlídač o sobě: Ahoj, jmenuji se Terka. Již od útlého dětství je mi lépe v přítomnosti zvířat a proto jejich přítomnost vyhledávám. Jsem velkým milovníkem psích i kočičích miláčků, ale v domácnosti jsem měla i králíčka a tak nepohrdnu ani přítomností těchto malých stvoření. Nyní žiju kousek od Prahy a studuji střední policejní školu, protože bych v budoucnu chtěla být právě policejním či vojenským psovodem. Jsem velmi zodpovědný člověk, co se týče zvířat. Ráda se o Vašeho mazlíčka postarám, ať je velký nebo malý, poslušný nebo neposlušný. A určitě mou slíbit , že v mých rukách mu bude stejně dobře, jako v těch Vašich. Budu se těšit na setkání s Vámi a vašimi miláčky. 

Anna

Praha

Počet hodnocení:

Zvířata v domácnosti:

Aplikace léků:

Zkušenosti:

Hlídač o sobě

Anna M.

Jesenice u Prahy

Počet hodnocení: 0

Zvířata v domácnosti: ano, kočka, 13 let. Snáší drobná zvířata

Aplikace léků: ano, orálně

Zkušenosti: vlastní zvířata- kočky, křeček, spousty psů a koček v rodině, venčení zlatého retrívra

Hlídač o sobě: Dobrý den, jmenuji se Anna a jsem milovnicí zvířat. Sama mám doma 13 let kočku. Se psy a drobnými zvířaty mm také spousty zkušeností. Užívám si každý okamžik, který mohu trávit se zvířaty. Baví mě o ně pečovat a mazlit se s nimi. Jednou za rok navštěvuji zvířecí útulek, kam s rodinou přispíváme. 

Daniela

Praha

Počet hodnocení:

Zvířata v domácnosti:

Aplikace léků:

Zkušenosti:

Hlídač o sobě

Jana

Praha

Počet hodnocení:

Zvířata v domácnosti:

Aplikace léků:

Zkušenosti:

Hlídač o sobě

Aneta

Tuchoměřice

Počet hodnocení: 4

Zvířata v domácnosti: výmarský ohař a westík

Aplikace léků: Ano, orálně i injekčně

Zkušenosti: vlastní zvířata, střední veterinární škola, praxe na veterinární klinice

Hlídač o sobě: Dobrý den, jmenuji se Aneta a vystudovala jsem střední veterinární školu. Jsem majitelkou dvou psů. Ve volném čase jezdím na koni, vypomáhám na veterinární klinice a venčím a hlídám zvířata.

Aneta

Tuchoměřice

Počet hodnocení:

Zvířata v domácnosti:

Aplikace léků:

Zkušenosti:

Hlídač o sobě: 

Slouží pro přibližnou orientaci. Nejedná se o přesné adresy našich hlídačů!